דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

שירות עד הקמפוס: 'מי שבע' הקימו עמדת שירות לסטודנטים באוניברסיטת בן- גוריון

שירות עד הקמפוס: 'מי שבע' הקימו עמדת שירות לסטודנטים באוניברסיטת בן- גוריון

שירות עד הקמפוס: 'מי שבע' הקימו עמדת שירות לסטודנטים באוניברסיטת בן- גוריון

אלפי סטודנטים באוניברסיטת בן- גוריון, נחשפו בשבוע שעבר לעמדת שירות ייעודית שהקים תאגיד המים 'מי שבע' למטרות שירות ולמתן מענה לצרכי הסטודנטים. בשיתוף פעולה עם אגודת הסטודנטים, פעל 'מי שבע' להקמת העמדה שהקנתה מענה איכותי, יעיל ומקצועי לסטודנטים במגוון נושאים.

עמדת השירות של מי שבע, שפעלה בקמפוס לאורך שבוע ימים, הציעה לסטודנטים מידע אודות כלל השירותים הטכנולוגיים שמעמיד התאגיד לרשותם ולנוחיותם ולפונקציות הקיימות במערכת דוגמת בירור מצב חשבון, עדכון קריאות, עדכון מספר נפשות בנכס, עדכון החלפת דייר, בקשת שליחת חשבון לדואר האלקטרוני וכיו"ב.

כמו כן, נציגי התאגיד בעמדת ההסברה פעלו במקום למתן מענה ולביצוע פעולות לבקשותיהם של הסטודנטים, באמצעות השירותים הטכנולוגיים הרבים שפיתח 'מי שבע' בשנים האחרונות. כ- 30 פניות טופלו מדי יום, ונענו עשרות פניות נוספות לקבלת מידע, הסברים כלליים על שירות התאגיד, מתן הסברים מקיפים על השירותים הטכנולוגיים העומדים לרשות הסטודנטים בכל ימות השנה, מתן פרטי יצירת קשר והנגשת האינפורמציה לעוברים ולשבים.

הפניות שנפתחו דרך האפליקציה או דרך האתר, הועברו להמשך טיפול התאגיד בזמן טיפול של כ- 5-10 ימי עסקים. הסטודנטים קבלו מספר פניה לצרכי מעקב טיפול . אנו שמחים לבשר כי כלל הפניות טופלו וקיבלו מענה בטווח כמעט מיידי.

במידת הצורך, תאגיד 'מי שבע' יגיע לקמפוס לימים נוספים, בהתאם לצרכים העולים מאגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן- גוריון.

מנכ"ל 'מי שבע', מריו לובטקין: 'המהלך המשותף לתאגיד ולאוניברסיטת בן- גוריון הוא שלב נוסף בהידוק הקשר של התאגיד עם הקהילה ובשיפור השירות. כחלק מהאסטרטגיה של התאגיד, אנו עמלים רבות על שיפור השירות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, אך לא חוסכים באינטראקציה ובמפגשים בין אישיים עם תושבי העיר ובכלל זה אוכלוסיית הסטודנטים המשמעותית בעיר".