דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

נציגי "מי שבע" השתתפו ביריד זכויות לתושבי אופקים

נציגי "מי שבע" השתתפו ביריד זכויות לתושבי אופקים

יריד 'מיצוי זכויות' באופקים שהתקיים ביום שלישי 21.5.19, ריכז מגוון רב של גופים לשם הנגשת מידע חיוני לתושבי העיר, בדבר זכויותיהם. היריד הינו תוצר יוזמה של 'מרכז עוצמה' באופקים בשיתוף גופים רבים וביניהם, תאגיד המים והביוב 'מי שבע'. 

היריד התקיים במנהל החינוך באופקים, אליו הגיעו כ- 200 תושבים. באמצעות היריד, נחשפו לזכויותיהם והוכוונו באופן פרטני תושבים שאין ביכולתם לקבל מידע זה באופן עצמאי ושוטף. ביריד השתתפו נציגי תאגיד "מי שבע", שסיפקו לתושבים שהגיעו מידע על השירותים השונים, מענה לשאלות התושבים, סיוע והכוונה בפעולות אל מול התאגיד כגון מבצע להפחתת גובה החוב על ידי מחיקת ריביות והצמדה ועוד. במסגרת היריד הגיעו גופים נוספים וביניהם – חברת חשמל, עמיגור, המוסד לביטוח לאומי, כללית ועוד אשר הקימו דוכנים וחילקו חומרי הסברה. במהלך היריד התקיימו שתי הרצאות TED בהנחיית אדווה שליכטר מנהלת מרכז זכויות ידיד באופקים ולימור שגב מנהלת סניפי מרכזי הזדמנות באופקים ונתיבות.

מנכ"ל 'מי שבע', מריו לובטקין: "הפעילות הייחודית של התאגיד עם 'מרכז עוצמה' היא חלק חשוב בהעצמת הקשר עם הקהילה באופקים. התאגיד ימשיך לפעול כל העת לקידום קשר מעמיק עם הקהילה ויושקעו המשאבים הנדרשים לטובת מתן מענה מקצועי ויעיל לצרכי הקהילה כפי שעולים ממפגשים מעין זה. אני רוצה להודות לגב' דנה צפרירי, מלוות מרכז עוצמה באופקים על היוזמה, שהתקבלה בברכה וחשובה עבור התאגיד ועבור התושבים".