דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

מקיימים תקשורת פתוחה

מקיימים תקשורת פתוחה

תאגיד המים והביוב 'מי שבע' ערך יום חשיפה ייחודי לטובת אנשי התקשורת בדרום, במסגרתו נערכו מפגש וסיור בתאגיד.

מנכ"ל 'מי שבע', מריו לובטקין: "אנו ממשיכים בגישתנו הפתוחה והשקופה"

השבוע, התקיים מפגש ייחודי לאנשי התקשורת שמסקרים בערים באר שבע ואופקים. המפגש הובל על ידי 'מי שבע', במטרה לחשוף את התקשורת לעשייתו ולפועלו של התאגיד.

בבסיס יום החשיפה לתאגיד שהתקיים השבוע, עמדה המחשבה של המשך התקשרות נכונה, מקצועית ויסודית עם אנשי התקשורת בנגב, תוך חשיפתם לעשייה ולהיקף פריסתו של התאגיד בערים באר שבע ואופקים. משתתפי יום העיון, נחשפו לעשייה המרובה של התאגיד בתחום השירות לתושב, הפרויקטים שבוצעו בשנים האחרונות ופרויקטים מתוכננים.

במהלך יום החשיפה, נערכו הרצאות ושיחות בין נציגי התאגיד לבין אנשי התקשורת, לרבות מתן זמן ייעודי לשאילת שאלות וכן העלאת הצעות מטעם אנשי התקשורת החשופים לרחשי לבם של התושבים. במהלך היום ניתן הסבר לגבי תפקידי התאגיד כזרוע ביצועית, תחומי האחריות והמהלכים שבוצעו בשנים האחרונות בתחום שיפור השירות בכלל ותחום הדיגיטל בפרט.

את יום העיון פתח מנכ"ל התאגיד, מריו לובטקין בהצגת תחומי פעילות התאגיד ומטרותיו לשנים הקרובות. בהמשך, נערך סיור בחדר שליטה ובקרה החדש של התאגיד המאפשר קבלת חיווי על מצב התשתיות בערים באר שבע ואופקים ומסייע באיתור ומניעת תקלות.

מנכ"ל תאגיד 'מי שבע', מריו לובטקין: "עובדי התאגיד ממשיכים בגישה הפתוחה והשקופה, במסגרתה אנו מקיימים קשר רציף עם התושבים. הפעם בחרנו להזמין את אנשי התקשורת מולם אנו עובדים בשוטף – להיחשף למלוא העשייה שלנו, לשאול שאלות ולהעלות הצעות ייעול, בתור אלה שמקיימים אינטראקציה שוטפת עם תושבי הערים באר שבע ואופקים. הקדשנו זמן ומקום לכל שאלה ותהייה בדבר מהות התאגיד, תפקודו והכללים המנחים אותו. מפעילות חשובה זו אנו יוצאים עם תובנות מקצועיות חשובות שנמשיך להטמיע בתאגיד לטובת התושבים".