דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

"מי שבע" בחרה את העובדים המצטיינים לשנת 2017

"מי שבע" בחרה את העובדים המצטיינים לשנת 2017

תאגיד "מי שבע", אשר רואה בנושא איכות השירות לתושב חשיבות עליונה, ממשיך ליזום תהליכים לשיפור השירותים הניתנים לתושבי ב"ש ואופקים. הנהלת התאגיד רואה בעובדיה שותפים מלאים להצלחת תהליכים אלו. במסגרת זו, בחר התאגיד בכנס סיכום שנת 2017 ארבעה עובדים אשר הפגינו בעבודתם במהלך השנה שחלפה מסירות רבה, מחויבות גבוהה, עבודה מקצועית ואיכותית ומעל הכל שירות "מעל ומעבר", והעניק להם את תעודת העובד המצטיין.

העובדים המצטיינים לשנת 2017 הם:

אתי טל – אגף הנדסה
במסגרת תפקידה כרכזת דמי הקמה, אתי מלווה את התושב בתהליך קבלת היתר הבניה ומעניקה שירות אישי, מסור ומקצועי לקהל הפונים. אתי מגלה אחריות, מסירות ומקצועיות במילוי תפקידה.

לירן סולטן – אגף הנדסה
במסגרת תפקידו כמפקח פחת מים וצרכנות, לירן אמון על טיפול, איתור וצמצום אובדני המים של התאגיד. לירן הציע הצעות ייעול מקצועיות בתחום צמצום פחת המים וצרכנות, מפגין דיוק בעבודתו ומחויב לארגון. עבודתו המאומצת תרמה לעמידה ביעד צמצום פחת המים.

דפנה עטיה – אגף כספים
דפנה עובדת בתאגיד משנת הקמתו. דפנה אמונה על תחום הרכש, המכרזים וההתקשרויות. דפנה עובדת לויאלית ומסורה, במסגרת תפקידה מעניקה שירות לספקים, לעובדי התאגיד ולממשקים חיצוניים מגוונים, תוך מתן שירות אדיב ועמידה בלוחות זמנים.

אסתר פפיסמדוב - אגף שירות לקוחות
במסגרת תפקידה כאחראית פרויקטים ומשימות חוצי ארגון, אסתר מקפידה כל העת על קיום ממשקי עבודה ראויים לציון עם גורמים פנים וחוץ ארגוניים, מפגינה אחריות, לויאליות, יחסי אנוש מצוינים ושירות אדיב ומקצועי.

תעודות ההצטיינות הוענקו לעובדים על ידי מנכ"ל התאגיד, מריו לובטקין שברך: 'האיכות ותפיסת השירות מובילות את התאגיד ואת עובדיו כל העת, והם ימשיכו להוביל אותו בפעילותו העתידית. העובדים המצטיינים משמשים דוגמא אישית ומקצועית, תודעת השירות הגבוהה שלהם היא המסייעת לתאגיד לשמור על סטנדרטים גבוהים של שירות, עמידה ביעדים, קדמה טכנולוגית ואינטראקציה אנושית עם הקהילה בבאר שבע ובאופקים".