דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

מאות תושבי ב"ש ואופקים כבר הסדירו את חוב המים במסגרת המבצע למחיקת ריביות

מאות תושבי ב"ש ואופקים כבר הסדירו את חוב המים במסגרת המבצע למחיקת ריביות

 

במסגרת המבצע לגביית חובות מים המתקיים ביוזמת רשות המים, מאות לקוחות פרטיים בב"ש ובאופקים פנו ל"מי שבע" והסדירו את תשלום חוב המים שצברו.

במהלך תקופת המבצע שכאמור מסתיים ב-31.7 לקוחות פרטיים שצברו חוב לתאגיד רשאים לשלמו ללא ריבית והצמדה.

מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": " אנו מציעים לתושבים נוספים שהם בעלי חוב לנצל את ההזדמנות הזו שתקפה לחודשיים נוספים בלבד על מנת לקדם את הסדרת הנושא בהקדם ".

עם הנחיית רשות המים בדבר המבצע לעידוד צרכנים פרטיים להסדיר חובות מים שוטפים, פעל התאגיד לחשיפת התושבים לקיומו של המבצע במספר ערוצים במקביל. מתחילת המבצע, מאות תושבים מב"ש ואופקים שצברו חוב ל"מי שבע" עם ריביות והצמדות כבר הגיעו למשרדי התאגיד והסדירו תשלום. במסגרת המבצע, מבוצעת מחיקת ריביות והצמדה לחובות הקיימים לצרכנים פרטיים, ובכך מופחת החוב שיתבקש כל צרכן לשלם. מבצע זה שהחל ב- 2.4.19 צפוי להסתיים ב- 31.7.19. כמו כן, ממשיך בימים אלה תאגיד "מי שבע" לפרסם את קיומו של המבצע והאופן בו ניתן להסדיר במסגרתו את חוב המים.

ב"מי שבע" קוראים לתושבי באר שבע ואופקים שצברו חוב בגין חשבון המים וטרם פנו לתאגיד על מנת להסדירו, להגיע למשרדי התאגיד, בזימון תור מראש, לפני תום המבצע בכדי לטפל בנושא. ההסדר שיושג עם כל צרכן שיבקש להסדיר את חובו במהלך החודשיים שנותרו עד לתום המבצע יתקיים בתנאי שיעמוד בהסדר התשלומים שיסוכם וישלם את חיובי המים והביוב השוטפים. מבצע זה מהווה הזדמנות ייחודית, לראשונה בעשור האחרון ועם סיומו ב31.7 לא תינתן אפשרות לפרוע חובות בניכוי ריביות והצמדה.

מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "אנו שמחים על כך שתושבים רבים כבר בחרו להיענות למבצע של רשות המים. מתחילת המבצע שנמשך כבר קרוב לחודשיים, מאות תושבים הסדירו את חובם. אנו פונים לתושבים נוספים שהם בעלי חוב לנצל את ההזדמנות הזו שתקפה לחודשיים נוספים בלבד על מנת לישר קו ולהסדיר את חובם.