דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה: מי שבע מציע לסטודנטים שירות החלפת מחזיקים (משלמים) online

לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה: מי שבע מציע לסטודנטים שירות החלפת מחזיקים (משלמים) online

לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה: "מי שבע" מציע לסטודנטים שירות ON LINE

על מנת להקל על הסטודנטים, הלומדים ומתגוררים בבאר שבע, העושים בימים אלה את סידורי המגורים שלהם לקראת שנת הלימודים הקרובה, "מי שבע" מנגיש עבורם את תהליך החלפת המחזיקים (משלמים) באמצעות אפליקציית MAST! ובאמצעות טופס ייעודי באתר התאגיד.

אינג' מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "נמשיך לפעול לשדרוג השירותים למען התושבים, הלקוחות שלנו, בכל עת"

תחילת שנת הלימודים האקדמית בצל התפשטות נגיף הקורונה מכתיבה מציאות חדשה. לאור כך, ביצע תאגיד "מי שבע" את ההתאמות הנדרשות על מנת לספק לציבור הסטודנטים המבצעים בימים אלה מעבר דירה לקראת תחילת השנה האקדמית החדשה, אפשרות קלה ויעילה לבצע החלפת מחזיקים.

"מי שבע" מנגיש עבור הסטודנטים את תהליך החלפת המחזיקים בדירה באמצעות הדיגיטל על מנת שנתוני חשבונות המים יהיו מדויקים ומסודרים.

במסגרת שיתוף פעולה בין עיריית באר שבע ותאגיד מי שבע עם אגודת הסטודנטים באונ' בן גוריון, הסטודנטים יוכלו להגיש בקשה לביצוע החלפת מחזיקים, באמצעות אפליקציית MAST! או דרך אתר התאגיד על גבי טופס ייעודי.
בסיום הטיפול, הפונה יקבל מענה חוזר בדוא"ל לכתובת אותה ציין בפנייתו.

לינק לדף ייעודי באתר התאגיד - לחצו כאן

אינג' מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "אנו חרטנו על דגלינו שירות מקצועי ויעיל ללא פשרות. עקרון זה תופס שבעתיים בימים הטרופים בהם אנו נמצאים, נמשיך לפעול לשדרוג השירות לתושבים, הלקוחות שלנו, בכל עת. אוכלוסיית הסטודנטים מהווה קבוצה נכבדת ורחבה בעיר באר שבע ובימים אלה רבים מהם עסוקים בסידורי המגורים שלהם לשנה הקרובה. מטרתנו היא להקל עליהם".