דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

יחד למען התושבים

יחד למען התושבים

תאגיד 'מי שבע' ערך פגישה בנוכחות תושבים מבאר שבע ובהשתתפות נציגי רשות המים – לטובת מתן מענה לסוגיות בנושאי מים וביוב

הפגישה שהתקיימה ביום 28.01.18 העלתה על סדר היום סוגיות בנושאי מים וביוב בהן עוסק התאגיד, לרבות התייחסות מקיפה לכלל שאלות התושבים, הצגת העקרונות המנחים את התאגיד, הצגת כללי הרגולציה מטעם רשות המים - אליהם כפופים כלל התאגידים כגורם מבצע.

הפגישה זומנה על ידי התאגיד לאור הישנות פניות לתאגיד ומתוך כוונה לתת מענה רוחבי ופרטני כאחד – לשאלות ולסוגיות עמן מתמודדים תושבי הערים באר שבע ואופקים: אחריות התושבים על רשת המים והביוב הפרטית במתחם מגוריהם אל מול אחריות התאגיד על רשת המים והביוב העירונית, נושאי צריכה משותפת במתחמים משותפים, נזילות במתחם פרטי, צריכה חריגה ועוד.

בפגישה עם התושבים, נכחו מנכ"ל התאגיד – מר מריו לובטקין, היועץ המשפטי לתאגיד, נציגי רשות המים, מנהלי האגפים והתחומים בתאגיד.

פרט לפגישה זו ובעקבות היכרות נציגי התאגיד עם הפניות שהובאו בפניהם במסגרת הפגישה – בהמשך השבוע ייערך סבב של טיפול יסודי ומקיף במקרים פרטניים, תוך בחינת כל מקרה לגופו – עם גורמי המקצוע הרלוונטיים בתאגיד.

מנכ"ל 'מי שבע', מר מריו לובטקין: "המפגש החשוב שנערך השבוע הוא צעד נוסף של התאגיד לחיזוק הקשר עם התושבים. זאת, בכוונה להקנות מענה אנושי לכלל הפניות המגיעות לפתחנו ומתוך רצון להטיב עם תושבי באר שבע ואופקים. אני מודה לתושבים שמגלים אכפתיות ואחריות לגבי הנעשה במקום מגוריהם ומאמין כי בזכות פגישה זו, נפיק גם אנחנו את הלקחים המקצועיים לשיפור עבודתנו בעתיד בנושאים הנוגעים לאחריות התאגיד".