דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

המבצע למחיקת ריביות מסתיים ב31.12.19

המבצע למחיקת ריביות מסתיים ב31.12.19

כ-2,000 תושבים הסדירו את חוב המים במסגרת המבצע להפחתת גובה החובות

לאור פנייה נוספת מצד "מי שבע" אל הממונה על התאגידים ברשות המים, המבצע שהחל לקראת חג הפסח וכבר הוארך בעבר לבקשת התאגיד, הוארך פעם נוספת באופן חריג עד ליום שלישי 31.12.2019. במהלך תקופה זו, מתאפשר לתושבים שצברו חוב מים לתאגיד לשלמו ללא ריבית והצמדה.

מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "לאור ההארכה הקודמת שהשיג התאגיד ולאור פניות התושבים בנושא, מצאנו לנכון לקדם הזדמנות נוספת, ואחרונה, בכדי לאפשר לתושבים נוספים להסדיר את חובם בהקדם".

בעקבות פניית תאגיד "מי שבע" לממונה על התאגידים ברשות המים, הוארך המבצע לעידוד לקוחות פרטיים להסדרת חובות מים ויימשך עד לסוף השנה – יום שלישי 31.12.2019. פניית התאגיד לממונה על התאגידים בבקשה להארכה נוספת של תקופת המבצע נועדה לאפשר הזדמנות נוספת ואחרונה לתושבים בעלי חובות בגין צריכה בנכסי מגורים להסדיר את חובם. מבצע זה הינו המבצע היחיד מסוגו בעשור האחרון ובמסגרתו מבוצעת מחיקת ריבית והצמדה לחובות הקיימים ללקוחות פרטיים, ובכך מופחת החוב שיתבקש כל צרכן לשלם.

תושבי באר שבע ואופקים להם קיים חוב בתאגיד זיהו את ההזדמנות הנדירה ומתחילת המבצע בחודש אפריל האחרון ועד היום, אלפי תושבים ניצלו את המבצע למחיקת ריביות והצמדה והסדירו את חובם ללא ריביות וללא עמלות.

ב"מי שבע" קוראים לתושבי באר שבע ואופקים שצברו חוב בגין חשבון המים וטרם פנו לתאגיד על מנת להסדירו, להגיע למשרדי התאגיד לפני תום המבצע המסתיים בסמוך לתום השנה האזרחית בכדי לטפל בנושא במסגרת הארכת המבצע יוצא הדופן. ההסדר שיושג עם כל צרכן שיבקש להסדיר את חובו במהלך הזמן הקצר שנותר עד לתום המבצע יתקיים בתנאי שיעמוד בהסדר התשלומים שיסוכם וישלם את חיובי המים והביוב השוטפים.

מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "באופן יוצא דופן, התאגיד פנה פעם נוספת לממונה על התאגידים בבקשה להארכת המבצע עד לסוף השנה על מנת לאפשר לתושבים נוספים להסדיר את חובם במסגרת המבצע. זיהינו כי לאור ההארכה הקודמת שהשיג התאגיד פנו תושבים רבים נוספים ולכן, מצאנו לנכון לקדם הזדמנות נוספת, ואחרונה, בכדי לאפשר לתושבים נוספים להסדיר את חובם  בהקדם".