דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

החלפת מחזיקים בנכס היא הפעולה הנפוצה ביותר המבוצעת ב"מי שבע" באמצעות אפליקציית MAST!

החלפת מחזיקים בנכס היא הפעולה הנפוצה ביותר המבוצעת ב"מי שבע" באמצעות אפליקציית MAST!

מתחילת 2019 הוגשו כ-16,000 בקשות לביצוע החלפת מחזיקים בנכס לעומת כ- 15,000 בכל שנת 2018; אחת הסיבות לעליה, נובעת מהנגישות והפשטות בהגשת הבקשה באמצעות הערוצים הדיגיטליים אותם מעמיד התאגיד לרשות התושבים.

מתחילת שנת 2019 ועד היום הוגשו על ידי תושבים מול "מי שבע", תאגיד המים והביוב של באר שבע ואופקים, כ-16,000 בקשות לביצוע החלפות מחזיקים. אחת הסיבות לעליה בכמות הבקשות נובעת מהנגישות והפשטות בהגשת הבקשה באמצעות הערוצים הדיגיטליים ובעיקר באמצעות אפליקציית MAST!.

באמצעות אפליקציית MAST! ניתן לבצע את פעולת החלפת המחזיקים באופן נגיש וקל: נכנסים לאפליקציה וממלאים את הטופס הדיגיטלי "בקשה להחלפת מחזיקים"> ממלאים בטופס את קריאת המונה נכון למועד העברת הנכס> מצרפים את חוזה המכירה או ההשכרה חתום יחד עם צילומי תעודות הזהות של הצדדים החתומים> הדייר היוצא פורע את יתרת התשלום שנותרה לקריאת המונה שצורפה לטופס> וממלאים טופס דיגיטלי לעדכון מספר הנפשות.

כמו כן, ניתן לעדכן באפליקציית MAST! הארכה או סיום תוקף של חוזה שכירות. ניתן למלא את הטופס הדיגיטלי "בקשה להארכת הסכם שכירות בנכס"> מצרפים את חוזה השכירות החדש או את הסכם ההארכה ומצרפים צילום תעודת זהות של בעל הנכס או של השוכר.

עוד עולה מנתוני "מי שבע" כי החלפת מחזיקים בנכס היא הפעולה הנפוצה ביותר גם במהלך שנת 2018 בה הוגשו כ-15,000 בקשות להחלפות מחזיקים. עדכון החלפת מחזיקים בנכס בזמן אמת מוביל לרישום תקין ומעודכן במערכות התאגיד וכן, ליצירת חיובים המשויכים לצרכן המתגורר בנכס.

בקשות להחלפת מחזיקים בנכס, מטופלות ב"מי שבע" תוך 5 ימי עסקים וחוסכות זמן רב. ניתן לבצע את פעולות החלפת המחזיקים בנכס ועדכון תוקף השכירות גם באתר התאגיד: http://www.mey7.co.il

מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "אפליקציית MAST! מאפשרת ללקוחות שלנו, תושבי באר שבע ואופקים, לקבל מענה מהיר ונוח לפעולות שעליהם לבצע מול התאגיד. אנו נמשיך לפעול כל העת לקדם פתרונות נוחים ללקוחותינו שמשדרגים את השירות שהם מקבלים".