דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

הוארך המבצע להפחתת גובה חובות המים עד ל-31.12.19

הוארך המבצע להפחתת גובה חובות המים עד ל-31.12.19

המבצע שהחל לקראת חג הפסח ואמור היה להסתיים בסוף חודש יולי, הוארך באופן חריג בפעם האחרונה עד ליום שלישי 31.12.19.  במהלך תקופה זו, מתאפשר לתושבים שצברו חוב לתאגיד לשלמו ללא ריבית והצמדה.
מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "התאגיד פנה באופן יזום לממונה על התאגידים בבקשה להארכת המבצע על מנת לאפשר לתושבים נוספים להסדיר את חובם במסגרת המבצע. אנו מציעים לא לחכות למועד הסמוך ביותר לתום המבצע ולהסדיר את הנושא בהקדם".

המבצע לעידוד לקוחות פרטיים להסדרת חובות מים שוטפים שמקיימת רשות המים באמצעות תאגידי המים והביוב, הוארך באופן חריג ויימשך עד ליום חמישי 22.8.19. תאגיד "מי שבע" פנה בבקשה מיוחדת לממונה על התאגידים להארכת תקופת המבצע על מנת לאפשר הזדמנות נוספת לתושבים בעלי חובות בגין צריכה פרטית להסדיר את חובם. במסגרת המבצע, מבוצעת מחיקת ריבית והצמדה לחובות הקיימים ללקוחות פרטיים, ובכך מופחת החוב שיתבקש כל צרכן לשלם. מאות תושבים מב"ש ואופקים שצברו חוב ל"מי שבע" עם ריביות והצמדות כבר הגיעו למשרדי התאגיד והסדירו תשלום.

ב"מי שבע" קוראים לתושבי באר שבע ואופקים שצברו חוב בגין חשבון המים וטרם פנו לתאגיד על מנת להסדירו בתקופת המבצע הראשונית, להגיע למשרדי התאגיד לפני תום ההארכה בכדי לטפל בנושא. ההסדר שיושג עם כל צרכן שיבקש להסדיר את חובו במהלך החודשיים שנותרו עד לתום המבצע יתקיים בתנאי שיעמוד בהסדר התשלומים שיסוכם וישלם את חיובי המים והביוב השוטפים.

מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "אנו פונים לתושבים נוספים שמסיבות שונות לא ניצלו את המבצע ושהם בעלי חוב בגין צריכה פרטית, לנצל את ההזדמנות הנוספת הזו שתקפה לשבועות הקרובים בלבד על מנת להסדיר את חובם במתכונת מופחתת".