דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

בערב החג: תאגיד "מי שבע" טיפל בתקלה שנגרמה מעבודות קבלן בנייה ומנע הפסקת מים ממושכת

בערב החג: תאגיד "מי שבע" טיפל בתקלה שנגרמה מעבודות קבלן בנייה ומנע הפסקת מים ממושכת

 

בערב החג: תאגיד "מי שבע" טיפל בתקלה שנגרמה מעבודות קבלן בנייה ומנע הפסקת מים ממושכת

טרקטור שחפר תעלה במסגרת עבודות של קבלן בנייה בערב חג סוכות, פגע בטעות בצינור מים מרכזי המונח בסמוך. כתוצאה מכך, אספקת המים לשכונת נחל עשן שובשה.

עם גילוי התקלה בשעות אחה"צ, עבדו צוותי התאגיד במרץ והסדירו את אספקת המים לשכונה עוד לפני כניסת החג.  

הפסקת מים משמעותית במהלך חג הסוכות נמנעה מתושבי נחל עשן, עקב עבודה מהירה של צוותי תאגיד "מי שבע". עבודות בנייה המנוהלות על ידי קבלן ב"שכונת הכלניות" גרמו בערב חג סוכות לפיצוץ בצינור מים מרכזי, המוביל מים לשכונת נחל עשן הסמוכה, והובילו לשיבושים באספקת המים בחלקים נרחבים בשכונה. עם קבלת הדיווחים בשעה 15:40 על הפסקות מים ובעיות בזרם באזור, פעלו צוותי התאגיד להשיב את אספקת המים לסדרה במרוץ נגד השעון – על מנת להספיק ולהשלים את העבודות עוד בטרם ייכנס החג.

עם הגעת צוותי התאגיד לאזור התקלה, התברר כי טרקטור שעסק בחפירת תעלה בסמוך למקום בו מונח קו המים במסגרת עבודות של קבלן הבנייה, פגע בקו ויצר בו חור שהוביל לנזילה גדולה ולתקלה באספקת המים לתושבים. צוות התאגיד תיקן את התקלה בזמן מהיר של שעתיים וחצי מרגע גילוייה וסיים את עבודתו בשעה 18:15 – עוד בטרם נכנס החג. במהלך זמן הטיפול, פתחו אנשי התאגיד אספקת מים בלחץ נמוך על מנת שתושבי השכונה לא יחוו מחסור מלא במים עקב העבודות.

מריו לובטקין, מנכ"ל "מי שבע": "צוותי התאגיד ערוכים להעניק את השירות המקצועי ביותר בכל עת. אנו שמחים כי למרות התקלה שנגרמה על ידי גורם חיצוני בזמן מאד סמוך לכניסת החג, צוותי התאגיד פעלו במהירות, ביעילות ובנחישות על מנת לטפל במצב שנוצר כדי להשיב לתושבים את אספקת המים. תאגיד 'מי שבע' מקיים בירור מול הגורמים האחראים על הבנייה באזור על מנת למנוע הישנות מקרים דומים".