דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

אזהרה: מתחזים לעובדי 'מי שבע' מנסים לגבות כספים במרמה מהתושבים

אזהרה: מתחזים לעובדי 'מי שבע' מנסים לגבות כספים במרמה מהתושבים

 

לתאגיד המים 'מי שבע' נודע על מספר מקרים של מתחזים לעובדי התאגיד שפנו לתושבים במטרה להוציא מהם כספים במרמה. התאגיד עומד בקשר רציף עם משטרת ישראל וגורמי אכיפת החוק מרגע קבלת העדכון

מריו לובטקין, מנכ"ל 'מי שבע': "אנו פונים לכל תושב שקיבל פנייה להסדרת חוב, תיקון מערכת המים הפרטית ובקשות שונות - ליצור קשר עם התאגיד לקבלת עדכון מסודר"

מתחזים לעובדי תאגיד 'מי שבע' התקשרו בשבוע שעבר לתושבים ברחבי העיר בטענה שעליהם להסדיר חוב לתאגיד ואף נכנסו ללא רשות לבית של תושב ודרשו ממנו סכומי כסף ללא מתן קבלות. התושבים, שהבינו שמשהו אינו כשורה ושמעו על אזהרות נשנות של 'מי שבע' בעניין זה, פנו לתאגיד ועדכנו את נציגיו על הפניות. נציגי 'מי שבע' פנו פעם נוספת למשטרת ישראל על מנת לדווח על המשך התופעה, שהתחילה בשיחות טלפון לתושבים וממשיכה בהגעה לבתיהם כשהם מתחזים לעובדי תאגיד.

חשוב להדגיש כי תאגיד 'מי שבע' לא שולח נציגים מטעמו להגיע לבתי לקוחות ללא תיאום ביקור מראש. אנו מבקשים לחדד כי בשום מקרה אין לשלם לאדם, אף אם מזדהה כנציג התאגיד, בכל דרך שהיא – ללא קבלת תעודות מזהות מטעם 'מי שבע', קבלות או אסמכתאות תשלום.

כעת, נמצא התאגיד בקשר ישיר עם משטרת ישראל וגורמי אכיפת החוק לאיתור המתחזים שמנסים בשיטות נכלוליות להוציא כספים במרמה מתושבים. תאגיד 'מי שבע' מבקש להעלות פעם נוספת את המודעות לתופעה הפסולה ופונה לתושבים על מנת שינקטו משנה זהירות: במידה והתקבלה שיחה מאדם שמציג עצמו כנציג 'מי שבע' המספר על בעיה דחופה, דרישת תשלום או כל נושא אחר, נבקשכם לצור קשר עם התאגיד על מנת לאמת את הפנייה.

מריו לובטקין, מנכ"ל 'מי שבע': אנו רואים בחומרה רבה כל ניסיון לפגוע בתושבים בכלל ובאמצעות שימוש בשם התאגיד בפרט ופועלים מול גורמי אכיפת החוק על מנת להביא למיגור התופעה. אנו שבים ופונים לכל תושב שקיבל פנייה מתמיהה לטיפול בחוב או בבעיה קיימת בצנרת המים הפרטית - ליצור קשר עם התאגיד לקבלת עדכון מסודר באמצעות שירות הלקוחות שלנו".

 

דרכי יצירת קשר עם התאגיד:

מוקד שירות לקוחות 1-800-071-562/ משרדי התאגיד: 08-9524400 / אתר האינטרנט: http://www.mey7.co.il/ דף הפייסבוק: 'מי שבע- תאגיד אזורי למים וביוב'