דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והוא הוקם בהתאם להנחיות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA.

תאגיד המים והביוב האזורי מי שבע בע"מ, מייחס חשיבות רבה לביצוע התאמות נגישות לאנשים עם מוגבלויות. התאגיד משקיע לאורך זמן מאמצים בשיפור הנגישות ופועל באופן מתמיד לשם כך, התאמות אלו נעשות תוך עמידה בהוראות חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, והתקנות על פיו.

התאגיד פעל בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים - לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA . תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת - Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים, ייתכן ועדיין יימצאו באתר טפסים ומסמכי PDF אשר טרם הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.

במידה ונתקלתם במסמך כזה, או בכל בעיית נגישות או בעיה אחרת בתפעול האתר, נשמח לשמוע על כך.

פניות בנושא נגישות

נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח.

לשירותכם, מונתה בתאגיד "רכזת נגישות", אשר מתפקידה להוביל ולרכז את פעילות הנגישות בתאגיד, ולשמש כתובת לכל פנייה בנושא. לכל פנייה או בקשה בנושא נגישות, ניתן לפנות לרכזת הנגישות:
שם: צביה אברג'ל
טלפון: 08-9524472 
פקס: 08-9524473 
דואר אלקטרוני: Tzvia@mey7.co.il
כתובת למשלוח דואר: ההסתדרות 57, באר שבע, ת.ד. 5100, מיקוד 8415002