דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

נבחרו העובדים המצטיינים לשנת 2016

נבחרו העובדים המצטיינים לשנת 2016

השנה החולפת אופיינה בהישגים משמעותיים רבים לצד אתגרים חשובים שעוד מצויים בפתחו של התאגיד. את ההישגים ניתן לזקוף למסירותם ולחריצותם של עובדי התאגיד בכלל והעובדים המצטיינים בפרט , בזכותם ממשיך התאגיד בתנופה לשיפור איכות השירות לתושב במסגרת "מהפכת השירות".

בכנס השנתי לסיכום פעילות וביצועי התאגיד לשנת 2016, נבחרו העובדים המצטיינים לשנה החולפת. העובדים שנבחרו כמצטיינים, מאופיינים בתודעת שירות גבוהה, חריצות ויוזמה בביצוע תפקידם ואף מעבר.

העובדים המצטיינים לשנת 2016 הם:

שמעון ביטון- מפקח באגף ההנדסה מוותיקי העובדים בתאגיד. שמעון משמש דוגמה אישית עבור כל המפקחים, במקצועיותו, במסירותו וביסודיות בה מבצע תפקידו. שמעון עובד בחריצות ובצניעות תוך הקפדה על נועם הליכות. מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר ללא פשרות. יוזם, מציף פערים ופועל למציאת פתרונות מקצועיים לשביעות רצון התושבים.

שיר פוריאן- אגף כספים החלה את עבודתה בתאגיד בשנת 2009 כבת שירות לאומי והשתלבה בהמשך הדרך בתפקידים נוספים. במהלך שנות עבודתה הקפידה על ביצועים איכותיים, התנהלות אדיבה והקפדה על משמעת. כיום שיר ממלאת תפקיד של תקציבאית וחשבת שכר. תפקיד אשר בנתה ומינפה תוך הקפדה יתרה על הפרטים ושיתוף פעולה פורה עם כלל הממשקים. שיר מאופיינת ביחסי אנוש מצוינים, לויאליות וחריצות.

יפית סנקר- אגף שירות לקוחות בעלת מוסר עבודה גבוה, יחסי אנוש מעולים ונכונות להנעה, ביצוע וקידום תהליכים . יפית נרתמת לעזרת העובדים בנועם ובחיוך תוך הפגנת מוטיבציה רבה. יפית מלווה וחונכת עובדים בתחומים רלוונטיים תוך שמירה על יחסי עבודה מצוינים מול ממשקים פנים וחוץ ארגוניים.

תעודות ההצטיינות הוענקו לעובדים על ידי מנכ"ל התאגיד, מריו לובטקין שברך: 'האיכות ותפיסת השירות מובילות את התאגיד וימשיכו להוביל אותו בפעילותו גם בשנים הבאות. העובדים המצטיינים מהווים דוגמה ומופת לעמיתיהם, ותודעת השירות שלהם ממצבת את התאגיד במקום בולט ומשמעותי, לטובת תושבי באר שבע ואופקים'.