דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

מפגשים עם וועדי שכונות - שכונת נחל בקע

מפגשים עם וועדי שכונות - שכונת נחל בקע

במסגרת הידוק הקשר בין תאגיד המים והביוב 'מי שבע' לקהילה, ממשיך התאגיד את היוזמה ליצירת שיח פתוח ובניית דיאלוג עם תושבי העיר באר שבע והפעם - עם נציגי שכונת נחל בקע.

בעקבות הצלחתו של המפגש הראשון עם נציגי שכונה א' במסגרת מגמת הידוק הקשרים של התאגיד עם הקהילה, החודש התקיים המפגש השני עם נציגי שכונת נחל בקע בבאר שבע, מר יורי אפריאמוב ומר אנטולי פרנדיוק.

בפגישה השתתפו נציגים מכלל אגפי התאגיד: הנדסה, שירות לקוחות, גביה, משאבי אנוש. כמו- כן, לפגישה הצטרפו מנהל עמותת ב"ש ירוקה איציק הלמן, ומנהלת עמותת נגב בר קיימא בלהה גבעון.

במסגרת הפגישה הוצגו חזון התאגיד ומטרותיו, ניתן הסבר על הפעילות הנערכת למען הקהילה, על שיפור השירות לתושב והשקעה בתשתיות.

נציגי התאגיד ענו לשאלות בהתייחס לנתוני השכונה, וציינו שיפורים עתידיים הצפויים בתחום פעילות התאגיד. כמו כן, בוצעה חשיבה משותפת כיצד לתת את המענה הטוב ביותר לצרכי תושבי השכונה.

מנכ"ל 'מי שבע', מריו לובטקין: "אני מבקש להודות לכלל המשתתפים על פגישה טובה ומוצלחת ומקווה כי עוד נרקום שיתופי פעולה פוריים עם כלל נציגי השכונות בבאר שבע ובאופקים, לטובת שמירה על אינטראקציה חיובית ומתן מענה לפי צרכי התושבים כולם".