דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לדף הבית (מקש קיצור 1) דלג לתפריט (מקש קיצור 2)

יום מעשים טובים 2017 - בית ספר שחר

יום מעשים טובים 2017 - בית ספר שחר

עובדי 'מי שבע' התנדבו למען תלמידי בית הספר 'שחר'

עובדי וקבלני תאגיד 'מי שבע' התנדבו במסגרת יום המעשים הטובים הארצי ויזמו פעילות משותפת עם ילדי בית ספר 'שחר' ואף ביצעו עבודות גינון ותחזוקה לרווחת התלמידים.

כנהוג במסורת, גם השנה התנדבו עובדי וקבלני תאגיד 'מי שבע', במסגרת יום המעשים הטובים הארצי וזאת כחלק מהפעילות של התאגיד למען הקהילה. השנה, הוחלט לקיים יום התנדבות בבית הספר 'שחר' לילדים בעלי צרכים מיוחדים. מטרתה של פעילות זו הינה חיזוק הקשר עם הקהילה והעלאת המורל תוך שימור המסורת של התרומה למען הקהילה לאורך השנה בכלל וביום זה בפרט.

עובדי התאגיד קיימו פעילויות יצירה משותפות עם תלמידי בית הספר ואנשי הצוות בתחנות רבות ומגוונות: אפיית עוגיות ואריזתן, הכנת מחזיקי מפתחות, פעילות בועות סבון, ריקודים, עבודות יצירה של אומנות פסיפס בנושא ירושלים ועוד. עוד ביצעו עובדי התאגיד עבודות גינון וצביעה נרחבות ברחבי בית הספר לרבות, שדרוג מתחם הדשא בגודל של כ- 300 מ"ר לטובת התלמידים. בפעילות נטלו חלק גם קבלני התאגיד שתרמו לבית הספר עבודות גינון, שיפוץ שוחות ביוב, כמו כן, בימים הקרובים יושלמו עבודות ההדברה במערכת הביוב בבית הספר.

בית ספר 'שחר' הינו בית ספר על אזורי המיועד לילדים בגילאי 6-21. מסגרת ההוראה בבית הספר היא יחידנית, קבוצתית וכיתתית כשתוכניות הלימוד המובילות הן אישיות, ע"פ חוק החינוך המיוחד. בין מטרות בית הספר המרכזיות; מיצוי היכולות האישיות, טיפוח אדם עצמאי לחיי איכות בחברה ובקהילה, טיפוח סקרנות, יוזמה, יכולת בחירה ועוד.

מנכ"ל 'מי שבע', מריו לובטקין: "אני מודה לכלל הגורמים שנטלו חלק ביום חשוב זה ומברך את הצוות המסור של בית ספר 'שחר' שקיבל את עובדי וקבלני התאגיד בזרועות פתוחות, שיתוף פעולה שאפשר את הצלחתו של היום. התאגיד הינו חלק בלתי נפרד ממרקם החיים בערים באר שבע ואופקים ופעילות למען הקהילה היא אמת מידה עיקרית בעשיית התאגיד, נמשיך לפעול לחיזוק הקשר עם הקהילה באמצעות סדרת פעולות ממוקדות בממשקים ישירים ובלתי אמצעיים , בדגש על ילדים ונוער".